Kullanım Koşulları

Aşağıdaki metinde yazılı bulunan Pegakartal.com kullanım şartları, gizlilik ve telif hakları ile ilgili size bilgi veren metni okumanız gerekmektedir.
Bu şartları kabul etmeniz halinde sizden beklenen, konuk olarak anlaşmaların şartlarına uymanızdır. Sitemizden faydalanmaya başlamadan önce sizden ne gibi bilgiler istendiğini ve bunların ne amaçla istendiğini anladığınızdan emin olmanız sizin yararınızadır.

Pegakartal.com sitesinin tüm hakları, Akzirve Gayrimenkul ve Yatırım´a aittir. Site içeriğindeki tüm malzemeler uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, site içeriğindeki tüm materyaller, yazı, makale, görüntü, doküman, fotoğraf, resim, ses, işaret vesaire fikir ürünleri Telif Hakları ile ilgili yasal mevzuat uyarınca korunmakta olup, Akzirve Gayrimenkul ve Yatırım´ın yazılı izni olmadıkça bu sitedeki hiç bir malzemeyi değiştiremez, çoğaltamaz, yeniden yayımlayamaz ya da dağıtamazsınız. Pegakartal.com’da yer alan yazı, makale, görüntü, doküman, fotoğraf, resim, ses materyallerini Pegakartal.com sitesine bağlı kaldığınız süre boyunca kullanma hakkına sahipsiniz.

Pegakartal.com, üçüncü şahıslar tarafından idare edilen İnternet sitelerine bağlantılar ve yönlendiriciler de sağlamaktadır. Pegakartal.com, bu üçüncü şahıs sitelerindeki bilgileri, ürünleri ve hizmetleri hiçbir şekilde işletmemekte ya da denetlememektedir. Pegakartal.com kanalı ile bağlandığınız diğer sitelerde yayınlanan içerik ve sorunlar bağlanılan sitenin sorumluluğu altındadır. Bağlanılan sitelerdeki içerikler ve sorunlar nedeniyle Pegakartal.com´a sorumluluk yüklenilemez, yöneltilemez.

Pegakartal.com, malzemelerinin kullanımından ya da kullanılamamasından kaynaklanabilecek doğrudan veya dolaylı sonuçların yol açabileceği hiçbir zarardan sorumlu değildir. Bu anlaşma, Akzirve.com tarafından, herhangi bir anda, önceden uyarı yapılmaksızın bitirilinceye kadar geçerlidir. Bilgisayarınıza indirdiğiniz malzemelerle ilgili size getirilen kısıtlamalar ve bu anlaşmada sayılan sorumlulukların reddi ve sınırlanması devam edecektir.


Gizlilik İlkeleri

Pegakartal.com, gizlilik haklarınıza önem verdiği için, aşağıda belirtilen şu ilkelere uyar:
Pegakartal.com üzerinde kişisel bilgilerinizi bizlerle paylaşarak bize duyduğunuz güvene değer veriyoruz. Kişisel gizlilik haklarınıza saygı duyuyor ve gizliliğinizi korumaya önem veriyoruz.

Paylaşmış olduğunuz bilgileri, gerekli durumlarda, her zaman bize duyduğunuz bu güvene uygun şekilde kullanacağız. Kişisel bilgilerinizin istismar edilmemesi ve güvenliği için geçerli tüm veri koruma yasaları ve yönetmeliklerine uygun standartlarda önlemler alarak, veri koruma yetkilileri ile işbirliği yapacağız. Mevzuatının bulunmadığı durumlarda, genel kabul görmüş ilkelere uygun olarak hareket edeceğiz.

Gerekli gördüğünüz takdirde, kişisel bilgilerinizi nasıl kullandığımız konusunda bizlerden her zaman bilgi alabilirsiniz. Topladığımız bilgileri nasıl kullandığımız ve kimlerle ne için paylaştığımız gibi konularda şeffaf olacağız ve en kısa zamanda sorularınızla ilgili vakit kaybetmeden sizinle iletişim kuracağız.

Kişisel bilgilerinizin gerektiği durumlarda bunu açıkça sorarız. Akzirve.com ´un yeni özellikleri, hizmetleri ya da ürünleri hakkında size zaman zaman bilgi gönderebiliriz fakat kişisel bilgilerinizi kesinlikle üçüncü şahıslarla paylaşmaz ve açıklamayız. Eğer bu ilkelerimiz hakkında sorularınız varsa, lütfen akzirve@akzirve.com adresine elektronik posta yoluyla gönderiniz.

Bu anlaşma, T.C. yasalarına uygun olarak, hiçbir yasal tezata yer verilmeden yürütülecektir. Eğer bu anlaşmanın herhangi bir maddesi, yasadışı, geçersiz ya da herhangi bir nedenden ötürü yasal açıdan uygulanamaz durumdaysa, o halde söz konusu madde bu anlaşmadan çıkarılabilir sayılacak ve geriye kalan maddelerin geçerliliğini ve yasal açıdan uygulanabilirliğini etkilemeyecektir.
Akzirve, web sitesinde her türlü bilgiyi ve görseli değiştirme, düzeltme ve yayınlama hakkını saklı tutar. Gizlilik İlkeleri ve Kullanım Koşulları